قصه توانیتو را شنیده‌اید

توانیتو با یه سوال ساده شروع شد؛ سوالی که دغدغه اصلی زندگی خود من بود.

چرا دسترسی معلولان به خدمات موردنیازشون راحت نیست؟ حتی افرادی مثل سالمندان وخانم‌های باردار همیشه با این مسئله درگیرند. در واقع، این امکانات هیچوقت برای اون کسانی که به هر دلیلی نمی‌تونن از خونه خارج بشن، فراهم نبود. اینجا بود که تصمیم گرفتم برای خودم و همه کسانی که به این خدمات نیاز دارند، کاری کنم.

قصه از همین‌جا شروع شد. اعضای تیم توانیتو کم‌کم دورهم جمع شدن و وقت و انرژی‌شون رو به صورت شبانه‌روزی روی طراحی و ایجاد این پلتفرم گذاشتن. برای همه ما مهم بود بهترین‌ها رو انتخاب کنیم؛ طراحی ساده و قابل استفاده‌ای داشته باشیم؛ کیفیت رو در کنار قیمت مناسب بذاریم و در نهایت بتونیم فضایی از اعتماد و آسایش بسازیم.

خیلی از خانواده ها همین الان دغدغه نگهداری از عزیز معلول، بیمار یا سالمندشون رو دارن. دوست دارم از همین‌جا و با اعتماد کامل به همه این دوستان اعلام کنم که با توانیتو، این عزیزتون دیگه هیچوقت  تنها نخواهد بود. همه نیازهای پزشکی، پرستاری، آزمایشگاهی، آموزشی، حتی کارهای روزانه مثل آرایشگری، خیاطی، عکاسی و خیلی خدمات دیگه رو می‌تونین از طریق توانیتو سفارش بدین و مطمئن باشین که تیم پشتیبانی ما در لحظه به لحظه ارائه این خدمات، مراقب و همراه عزیز شما و خانواده‌تون خواهد بود.

از طرفی دیگه افرادی که مثل من خودشون درگیر این مشکلات جسمی هستن، غالبا نمیتونن حس استقلال شخصی رو تجربه کنن و برای خیلی از کارها مجبورن از کمک خانواده و دیگران استفاده کنن. اما اگر این خدمات به سادگی و با هزینه مناسب در دسترس این دوستان قرار بگیره، خیلی از این دغدغه‌های وابستگی هم حل میشه.

آرزو می‌کنم با پیشرفت توانیتو در خدمات‌رسانی که باعث مستقل شدن خیلی از افراد کم توان میشه، بتونیم روزهایی رو ببینیم که به معلولیت فقط به دید یک «تفاوت» نگاه بشه و نه یک نقطه ضعف.

من، وحید رجبلو، برای اون روز و روزهای درخشان‌تر، خیلی تلاش خواهم کرد.

همراه باشید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *